ÇAPA Duş Spiral Hortumu Kopmaz-Yırtılmaz (150-190 cm) ÇAPA Duş Spiral Hortumu Kopmaz-Yırtılmaz (150-190 cm)

Bu ürünün farklı seçenekleri mevcut

Duş Sistemleri

Banyo bataryasına  el duşu, tepe duşu gibi duş sistemleri ile birlikte kullanılarak konforu artırabilirsiniz. Duş seti alırken dayanıklı olması, kararma olmaması, kolay temizlenebilir olması, kireç önleyici sisteminin olması ürününüzün daha uzun süreli kullanılmasına olanak sağlayacaktır. Duş sistemleri hortumları, el duşları, ankatre duş başlıkları bütçenize ve zevklerinize göre faklı çeşitleri FKN güvencesi ile Şengüler Ticaret de bulabilirsiniz.

Her Duşun Bir Tarzı Var

Koleksiyonlarımız da estetiği ve fonksiyonelliği bir arada sunan, kullanıcıların hayallerindeki banyoya kavuşmalarını sağlamak adına özgün duş sistemlerini gösteriyoruz. Şık tasarım detayları ve kullanım konforuyla dikkat çeken duş başlıkları, farklı tarzlardaki duş kolonlarıyla bütünlük sağlıyor.

Klasik tasarımların modern yorumlarının yanı sıra sade, şık ve dinamik duş ünitelerini kategorimiz de bulabilirsiniz. Kireçlenmeye karşı özel olarak geliştirilen duş başlıkları, pratik kullanımlarıyla konfor ihtiyaçlarınıza tam olarak cevap verecek detaylar barındırıyor. Duş keyfinizi üst seviyelere taşımak adına farklı fonksiyonlar sunan duş başlıkları ve el duşu takımları suyun akışını isteğinize göre kontrol etmenize imkan tanıyor.

Banyo keyfinizi konfor ve şıklıkla buluşturmak için sitemize göz atmalısınız, duş sistemleri modelleri içinden ihtiyaçlarınıza ve tarzınıza en uygun modeli seçebilirsiniz.

Gizle

Kredi Kartı Ödeme