BREZZA Rattan Sandalye (4 adet)

BREZZA Rattan Sandalye (4 adet) Minimalist, modern ve şık bir dizayn sahiptir. Otellerde, pansiyonlarda, parklarda, bahçelerde, restoranlarda (restaurant) kolaylıkla kullanabilinir.  1.kalite plastik madde kullanılmıştır. Plastik enjeksiyon kalıbı ile imal edilmiştir. TSE ve TSEK belgeleri bulunmakt

1379,00 TL

Ürün Kodu : FKN13362523 Stok Durumu : 10

Kargoya Veriliş Süresi : 3 İş günü

BREZZA Rattan Sandalye (4 adet) Ürün özellikleri 1. Kalite plastik Tek parça enjeksiyon kalıp 2 Yıl Garantilidir. TSE ve TSEK belgelidir. Kolay temizlenebilir. Dış mekanlara uyumludur. İç mekanlara uyumludur. Ürün boyutları eni: 46 cm boyu:57cm  yükseklik: 85 cm

Adet :
+

Benzer Ürünler


İndirim

BREZZA Rattan Sandalye (4 adet)

Minimalist, modern ve şık bir dizayn sahiptir. Otellerde, pansiyonlarda, parklarda, bahçelerde, restoranlarda (restaurant) kolaylıkla kullanabilinir.

1.kalite plastik madde kullanılmıştır. Plastik enjeksiyon kalıbı ile imal edilmiştir. TSE ve TSEK belgeleri bulunmaktadır.

Kolay temizlenir. Dış mekanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Uzun zaman renk koruyuculuğu bulunmaktadır.

Ürün özellikleri

1. Kalite plastik

Tek parça enjeksiyon kalıp

2 Yıl Garantilidir.

TSE ve TSEK belgelidir.

Kolay temizlenebilir.

Dış mekanlara uyumludur.

İç mekanlara uyumludur.

Ürün boyutları

eni: 46 cm

boyu:57cm 

yükseklik: 85 cm

Etiketler :
Trendyol Müşterisi21/10/2020

Urun ayni resimde oldugu gibi cok kaliteli. Yildiz düşürmemin nedeni kargo cok gec verildi.

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.

Puan ver :
Kredi Kartı Ödeme