FKN Delta Altın Eviye Bataryası

FKN Altın Detaylı Eviye Bataryası Ürün Özelliği Kolay temizlenebilir.  %100 Pirinç gövde  Çift su (Sıcak ve Soğuk) girişlidir.  2 yıl garantilidir. Not: Ürünleri ağır kimyasallar ile (çamaşır suyu  kolonya  dezenfektan vb...) temizlenmesi önermiyoruz.

1351,00 TL

Ürün Kodu : FKN0301A3824 Stok Durumu : 9

Kargoya Veriliş Süresi : 3 İş Günü

FKN Altın Detaylı Eviye Bataryası Lavabonuz ile uyumlu modern ve şık bir görüntü sağlayacaktır. Gövdenin 360 derece hareketi sayesinde batarya kullanımı kolaylaşacaktır. İstediğiniz yöne çevirebilir ve işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Su akış çıkışında bulunan perlatör sayesinde su kullanımında

Adet :
+
İndirim

FKN Altın Detaylı Eviye Bataryası

Lavabonuz ile uyumlu, modern ve şık bir görüntü sağlayacaktır. Gövdenin 360 derece hareketi sayesinde batarya kullanımı kolaylaşacaktır. İstediğiniz yöne çevirebilir ve işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Su akış çıkışında bulunan perlatör sayesinde su kullanımında %70 e kadar tasarruf sağlayabilmektedir.

Aç kapa - Mix modelli çevirme yeri sayesinde rahat bir kontrol ile suyun akış hızını ve sıcaklığını ayarlayabileceksiniz.

Ürün Özelliği

Kolay temizlenebilir.

%100 Pirinç gövde

Çift su (Sıcak ve Soğuk) girişlidir.

2 yıl garantilidir.

Not: Ürünleri ağır kimyasallar ile (çamaşır suyu, kolonya, dezenfektan vb...) temizlenmesi önermiyoruz.

Ürün Ölçüleri

Su akışı ile bağlantı mesafesi arasındaki uzunluk (C): 15cm

Su akışı ile bağlantı mesafesi arasındaki yükseklik (A): 24 cm

Ürün yüksekliği (A+B): 30 cm

Etiketler :

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.

Puan ver :
Kredi Kartı Ödeme