Kategoriler

Vogel Tactical Siyah Polar Mont Vogel Tactical Siyah Polar Mont

Bu ürünün farklı seçenekleri mevcut

Vogel Tactical Haki Polar Mont Vogel Tactical Haki Polar Mont

Bu ürünün farklı seçenekleri mevcut

Vogel Vogel Tactical Siyah-Siyah Garni Polar Mont Vogel Vogel Tactical Siyah-Siyah Garni Polar Mont

Bu ürünün farklı seçenekleri mevcut

Vogel Softshell Yağmur Geçirmez Mont Haki Vogel Softshell Yağmur Geçirmez Mont Haki

Bu ürünün farklı seçenekleri mevcut

Mont Modelleri


Bireylerin özellikle soğuk kış aylarında konforlu bir biçimde vakit geçirmesini sağlar. Farklı zevklere hitap eden bu ürünler, kişilerin tarzını dışa vurmasına yardımcı olur. Her bütçeye uygun ürünün bulunduğu erkek mont çeşitleri arasında farklı materyaller kullanılarak üretilmiş sayısız model yer alır. Özellikle softshell ve polar gibi dayanıklı malzemeler kullanılarak imal edilmiş olan ürünler, sıklıkla tercih edilir. Siz de yaşadığınız bölgenin iklim koşullarını ve yansıtmak istediğiniz tarzı göz önünde bulundurarak ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi karşılayacak ürünü kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Mont Özellikleri ve Kumaş Seçenekleri Nelerdir?


Kışın tercih edilen polar montları kış aylarını sıcacık geçirmeniz için tasarlanır. Bu mevsimde tercih edilen bir diğer ürün ise softshell montlarıdır. Bu tür montlarda ya kapüşon ya da ürünün içi polar olur. Kapüşondaki polar sayesinde soğuk ve rüzgârlı havanın şiddetli azaldığı için siz bu havayı daha az hissedersiniz.

İçi polar mont çeşitleri soğuk havanın göğsünüze ulaşmasını engeller. Erkek softshell mont modelleri ise hem kapüşonlu hem de polar olabilir. Erkek termal mont modelleri ise çok çetin bir kış geçiren bölgede yaşayan kullanıcıların tercih ettiği bir modeldir. Bu ürünlerin iç kısmı termal kumaş ile kaplanır. Böylece kullanıcıların vücut ısısı ve direnci düşmez. Kış aylarında üşümeden daha şık olmak için tercih edebileceğiniz ürünler bulunur.

Polar montlar genç kullanıcıların bahar ve sonbahar aylarında en çok tercih ettiği ürünlerdendir. Spor ama etkileyici bir görünüme sahip bu ürünler hem gündüz hem de gece rahatlıkla kullanılabilir. Spor ve kaliteli görünümü buluşturan ürünlerden birisi de softshell montlardır. Bu ürünler sizi rüzgârdan ve serin havadan korur. Kapüşonlu montları genç kullanıcılar arasında en çok satın alınan ürünlerden birisidir. Bu ürün son derece rahat ve kullanışlıdır. Bu yüzden gün içinde üzerinizden hiç çıkarmak istemeyebilirsiniz.

Softshell mont modelleri ise trend ve günlük stil için son derece uygundur. Bu model boydan boya fermuarlı olup uzun kolludur. Spor Mont Modelleri ürünler arasında kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. Polar montları da günlük kullanım için idealdir. Polar kumaştan üretilen bu ürünler yumuşacık yapısıyla oldukça sıcak tutar. Outdoor mont modelleri ise genelde soğuk havalarda ormanlık alanlarda av vaya kamp yapanlar için tasarlanır. Son derece rahat ve dayanıklı bu mont, sizi zorlu ve soğuk hava koşullarında yapılan tüm aktivitelerde korur.

Gizle

Kredi Kartı Ödeme