Kolon - Salon Küllükleri

FKN Duvara Monte Paslanmaz Küllük
FKN Meşale Küllük Prinç
FKN Meşale Küllük Paslanmaz
FKN Meşale Küllük Boyalı
FKN Salon Telli Küllük Prinç
FKN Salon Telli Küllük Paslanmaz
FKN Salon Telli Küllük Boyalı
FKN Vip Küllük Prinç Küçük
FKN Vip Küllük Paslanmaz Küçük
FKN Vip Küllük Boyalı Küçük
FKN Vip Küllük Prinç Büyük
FKN Vip Küllük Paslanmaz Büyük
FKN Vip Küllük Boyalı Büyük
FKN Delikli Kolon Küllük Paslanmaz
FKN Kolon Küllük Paslanmaz
FKN Kolon Küllük Paslanmaz
FKN Telli Kolon Küllük Prinç
FKN Telli Kolon Küllük Paslanmaz
FKN Kolon Küllük Boyalı

Sigara Küllük Kovaları Modelleri

Farklı form ve malzemelerden üretilmiş birçok çeşit çöp kovası modelleri arasından ihtiyacınıza yönelik seçimler yapmamız gerekmektedir. Büroda kullanılmak üzere kağıt plastik atıkları için delikli veya fileli modeller tercih edilirken mutfak ve banyolar için kapaklı ya da ayak pedallı modeller kısa sürede doğru şekilde çöpü atmamızı sağlar. Dışarı mekanlarda sallanır kapaklı, ahşap lamalı, asmalı, direğe duvara monte edilen veya ayaklı çöp kovaları mevcuttur.

Nerelerde Kullanılır?

Çöp konteyneri dış mekanlarda kullanılabildiği gibi işyeri, otel ve binalarda uygun yerlerde kullanılarak çöplerin toplanmasında düzeni sağlar. Hastanelerde kullanılması gereken tıbbi atık çöp konteynerinin gerektiği şekilde üretilmiş olması ve sağlamlığı çok önemlidir. Sigara söndürmeyi kolaylaştıran ve izmaritlerin etrafa saçılmadan korunmasını sağlayan ayaklı küllük kovaları farklı dizaynlarıyla çevreyi temiz tutmada önemli bir pay alır.

Alüminyum, plastik, deri kaplama, paslanmaz çelik, ferforje, ahşap malzemelerden üretilmiş farklı renk ve modellerdeki çöp kovalarını FKN güvencesi ile sitemizden güvenilir ve kolay şekilde bütçenize uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Gizle

Kredi Kartı Ödeme