FKN Altın Yer Süzgeci 10 x 10 FKN Altın Yer Süzgeci 10 x 10
FKN Gold Rose Yer Süzgeci 10 x 10 FKN Gold Rose Yer Süzgeci 10 x 10
FKN Krom Lavabo Su Taşma Yüzüğü
FKN Altın Lavabo Su Taşma Yüzüğü
FKN Siyah Lavabo Süzgeci
FKN Rose Lavabo Süzgeci
FKN Rose Esli Sifon

2350,00 TL

FKN Rose Esli Sifon
FKN Siyah Yer Süzgeci FKN Siyah Yer Süzgeci
FKN LPD Altın Yer Süzgeci 10X10 FKN LPD Altın Yer Süzgeci 10X10
FKN Siyah Esli Sifon
FKN Altın Lavabo Süzgeci

Banyo Yedek Parçaları ve Aksesuarları

Banyoda su giderlerini (lavabo giderlerini, yer giderlerini) değiştirmek renkli hale getirmek ister misiniz? Gold, krom, siyah, rose, bakır, siyah gibi ürün renklerini bulacağınız çeşitli ve değişik modellerdeki ürünlerimizi Şengüler Hırdavat inceleyebilirsiniz.

Lavabo Sifonları;

Banyo lavabolarında veya mutfak eviyelerinde akan suyu gidere yönlendiren parçadır. Lavabo sifonları atık suyu tahliye etmek için tasarlanmış ürünlerdir. Bu ürünlerin üzerine tıpa, lavabo süzgeci, pop up (basmalı sifon) bağlantı yapılabilmektedir. Bu sayede lavabo içerisinde başka maddeler kaçmamaktadır. Sifon sayesinde hem su akışı kolaylaşırmış olur hem de kötü kokuyu önlenmektedir.

Yer Sifonları;

Aynı lavabo sifonları gibi akan suyun tahliyesi için gidere yönelendiren parçalarda biridir. Yer sifonlarının üzerine kullanılan delikli süzgeçler gidere kaçabilecek maddeleri önlemek için yapılmıştır.

Yedek Parçalar;

Bir bütünün parçalarına ait ürünleri kapsayan yedek parçalar; spiral hortum, banyo hortumu, el duşu başlığı, radyatör vanası gibi ürünlerden oluşmaktadır.

Hangi Ürünü Almalıyım?

Lavabo süzgeçleri modellerine bakıldığında normal delikli süzgeç, basmalı süzgeç (pop up) veya Es (U) şeklinde lavabo altının gözüktüğü yerlerde kullanılan kullanılan süzgeci kullanabilirsiniz.

Yer süzgeçlerinde standart boyutu (10 x 10) mevcuttur. Banyo tadilatında açılan deliğin genişliğine uygun olarak ürünlerinizi seçebilirsiniz.

Ürün Bakımı Nasıl Olmalı?

Ürünlerimiz genellikle prinç malzeme üzerine, kaplama / PVD kaplama yapılmaktadır. Bu özel ürünler günlük kullanıma uygun her zaman suya dayanıklı ürünlerdir. Fakat ürün temizliğinden kaynaklı olarak ürünlerde aşınma ve eskime olabilmektedir. Renkli (gold, antik,siyah,krom,rose) ürün temizlenirken aşındırıcı temizleyici ve aşındırıcı bez/sünger kullanılmamalıdır. 

Gizle

Kredi Kartı Ödeme