FKN Kolon Küllük No:3

FKN Kolon Küllük No:3 Kolay Temizlenir. İç-Dış mekan uyumlu 1.Kalite üründür. Ucuz piyasa ürünleri ile karıştırmayınız.

970,00 TL

Ürün Kodu : FKN0002764400 Stok Durumu : 20

Kargoya Veriliş Süresi : 3 İş günü

FKN Kolon Küllük No:3 Kolay Temizlenir. İç-Dış mekan uyumlu 1.Kalite üründür. Ucuz piyasa ürünleri ile karıştırmayınız.

Adet :
+
İndirim

Sigara Küllük Kovaları Modelleri

Farklı form ve malzemelerden üretilmiş birçok çeşit çöp kovası modelleri arasından ihtiyacınıza yönelik seçimler yapmamız gerekmektedir. Büroda kullanılmak üzere kağıt plastik atıkları için delikli veya fileli modeller tercih edilirken mutfak ve banyolar için kapaklı ya da ayak pedallı modeller kısa sürede doğru şekilde çöpü atmamızı sağlar. Dışarı mekanlarda sallanır kapaklı, ahşap lamalı, asmalı, direğe duvara monte edilen veya ayaklı çöp kovaları mevcuttur.

Nerelerde Kullanılır?

Çöp konteyneri dış mekanlarda kullanılabildiği gibi işyeri, otel ve binalarda uygun yerlerde kullanılarak çöplerin toplanmasında düzeni sağlar. Hastanelerde kullanılması gereken tıbbi atık çöp konteynerinin gerektiği şekilde üretilmiş olması ve sağlamlığı çok önemlidir. Sigara söndürmeyi kolaylaştıran ve izmaritlerin etrafa saçılmadan korunmasını sağlayan ayaklı küllük kovaları farklı dizaynlarıyla çevreyi temiz tutmada önemli bir pay alır.

Alüminyum, plastik, deri kaplama, paslanmaz çelik, ferforje, ahşap malzemelerden üretilmiş farklı renk ve modellerdeki çöp kovalarını FKN güvencesi ile sitemizden güvenilir ve kolay şekilde bütçenize uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

FKN Kolon Küllük No:3

  • Kolay Temizlenir.
  • İç-Dış mekan uyumlu
  • Yükseklik : 60 cm
  • Çap : 25 cm
  • 1.Kalite üründür.
  • Ucuz piyasa ürünleri ile karıştırmayınız.

Kdv dahil fiyatlardır.
Ürünlerimiz iki yıl garantilidir.

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.

Puan ver :
Kredi Kartı Ödeme