Bar Masası Kullanım Alanları

Bistro bar masaları ofisinizde, evinizde, cafelerde, kokteyllerde, düğünlerde isteğe bağlı PP Sandalyelerle kombinlenerek mekanınızda rahatlık ve çarpıcı bir şıklık sağlar. Bulunduğu ortamda doğru renklerle genç ve dinamik etki sağlarken aynı zamanda ergonomiktir. Bar masalarında farklı ölçülerde yuvarlak ve kare modellerde tablalar ile ahşap masif ağaç ayaklı modelleri  mevcuttur. Sağlam ve uzun ömürlü malzemesi ile şık ve zariftir.

Cafeterya Masaları

Masa modellerimiz yuvarlak,kare,dikdörtgen tablaları ile işlevsel; güzel tasarımı ve şık dayanıklı ayaklarıyla beklentinizi karşılar. İsteğe bağlı olarak ofiste,mutfakta, balkonda, terasta, bahçede de kullanıma uygundur. İç ve dış mekanda şıklık ve konfor sağlayarak güzel sofra ve sohbetlerinize ev sahipliği yapar.

Kafeterya Masaları kategorisi içerisinde bulunan bir çok ürün kompakt olarak dizayn edilmiştir. Ayrıca 80 cm çapından başlayan ölçüler, şekil itibariyle farklılık gösterdiği gibi aynı zamanda 150 cm ve üzeri genişliğe de sahip olabilir. Bazı masa modellerinde geometrik tasarımlarda mevcuttur. 

Bu tür masalar tercih edecekseniz kriterlerinizin arasında mutlaka dayanıklılık ve estetik uyumu olmalı. Ayrıca masa yüseklikleri de önemli bir detaydır. Ürünler ile ilgili diğer bilgiler için mutlaka detay açıklamalarını kontrol edin.

Ürünlerimiz E1 kalitedir ve kansorejen madde içermez, kolay kolay deforme olmayan sağlamlıktadır.

 

Gizle

Kredi Kartı Ödeme