Askılık ve Şemsiyelik

Askılıklar

Askılıklar ev ya da iş yeri gibi alanlarda mont, ceket, kaban gibi kıyafetlerin ve şapka, atkı gibi aksesuarın asılması için kullanılan mobilya seçenekleridir. Ayaklı Askılıklar, daha çok ev ya da işyeri gibi yerlerin giriş kısımlarında, antrelerde - hollerde tercih edilmektedir. 
Askılıklar, üretim özellikleri ve üretiminde kullanılan malzemeler bakımından çeşitlendirilmektedir. Ahşap, krom, çelik ya da plastik gibi materyallerle üretilen askılıklar, kıyafet ya da aksesuarın dağınıklığına son vermek için pratik bir kullanım sağlamaktadırlar. Raf, kapak, çekmece ya da çeşitli bölümlerle şekillenebilen askı modelleri arasında seçim yaparken kullanım rahatlığını ön planda tutmalı; dekorasyonunuzu tamamlayacak ürünleri tercih etmelisiniz.

Askılık çeşitleri arasında en çok tercih edilenler; az yer kaplayan ve geniş asma seçenekleri sunan modellerdir. Ayaklı askı modelleri, istenilen yere taşınabilir ve bu açıdan pratik bir kullanım sağlamaktadır. 

Askılık Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Püf Noktaları

Askılık modelleri ile ilgili seçim yapılırken boyutlarının, kullanılması planlanan yere uygun olup olmadığı kontrol edilmelidir. Askılıklar, ev dekorasyonuna uyum sağlayacak renkte seçilmelidir. Kaliteli bir materyale sahip ve sağlam bir yapıda olması uzun süre kullanım açısından önemlidir.  Ayaklı askılıklar diğer bir adıyla dilsiz uşaklar genelde metalden yapıldıkları için daha kolay bir kullanım sunarlar. Ayaklı askılıklar sadece koridor ya da antre mobilyası olarak değil ihtiyaç görülen her alanda değerlendirilebilirler.

 

Gizle

Kredi Kartı Ödeme