Ev Dekorasyon

Tek bir çiviyle rahatlıkla duvara asabileceğiniz bu modeller oldukça hafif bir yapıya sahip olup rahatlıkla taşınabilir. Özel tasarım olan bu ürünler parlak renk tonları kullanılarak tasarlanır. Seçenekler arasında gençlere ve çocuklara hitap eden modeller de bulunur. Ayrıca dünya üzerindeki ünlü kişilerin portrelerinin bulunduğu seçenekler de mevcuttur. Genç nesle ve çocukların zevkine hitap eden yüzlerce farklı resim arasında eğlenceli karikatürler de vardır. Duvar rengine ve mobilyaların türüne göre tercih edebileceğiniz dekoratif tablo modelleri arasında yüzlerce farklı seçenek bulunur. Kullanacağınız alanı göz önünde bulundurarak modeller arasında en uygun seçimi yapabilirsiniz. Tablolar sadece kendiniz ve çocuklarınız için değil sevdiğiniz kişilere hediye etmek için de ideal bir seçim olabilir. 

Estetik duruşları ve şık görünümleriyle oldukça geniş bir kitleye hitap eden bu modellerde hayvan figürlerinin yer aldığı seçenekler çocukların dikkatini çeker. Ürünlerin dört köşesi plastik korumalarla kaplanan modeller kullanım avantajı sağlar. Yatak odası tablo modelleri arasında dizilerden esinlenilmiş desenlere sahip resimler de bulunur. Yatağın üst kısmına ya da karşı duvarına asarak odanızı farklı bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Çocukların yatak odasında ise eğitici ve hayvan resimlerinin olduğu modelleri kullanabilirsiniz. Son yıllarda yazı figürlerinin olduğu modeller de istediğiniz mesajı misafirlere aktarmak adına ideal bir seçim olabilir.

Ayrıca bu modeller son dönemlerde genç neslin odalarında ve kafe gibi sosyal alanlarda sıkça tercih edilir. Tüm çeşitleri, bütün özellikleriyle detaylı bir şekilde inceleyerek seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Gizle

SON GEZİLENLER
Kredi Kartı Ödeme