BREZZA Adam Koltuk (4 Adet)

BREZZA Adam Koltuk (4 adet) Minimalist  modern ve şık bir dizayn sahiptir. Otellerde  pansiyonlarda  parklarda  bahçelerde  restoranlarda (restaurant) kolaylıkla kullanabilinir.  1.kalite plastik madde kullanılmıştır. Plastik enjeksiyon kalıbı ile imal edilmiştir. TSE ve TSEK belgeleri bulunmaktadır

1723,00 TL

Ürün Kodu : FKN13072503 Stok Durumu : 20

Kargoya Veriliş Süresi : 3 İş günü

BREZZA Adam Koltuk (4 adet) Ürün özellikleri 1. Kalite plastik Tek parça enjeksiyon kalıp 2 Yıl Garantilidir. TSE ve TSEK belgelidir. Kolay temizlenebilir. Dış mekanlara uyumludur. İç mekanlara uyumludur. Ürün boyutları eni: 57 cm boyu:53 cm yükseklik:85 cm

Adet :
+

Benzer Ürünler


İndirim

BREZZA Adam Koltuk (4 adet)

Minimalist, modern ve şık bir dizayn sahiptir. Otellerde, pansiyonlarda, parklarda, bahçelerde, restoranlarda (restaurant) kolaylıkla kullanabilinir.

1.kalite plastik madde kullanılmıştır. Plastik enjeksiyon kalıbı ile imal edilmiştir. TSE ve TSEK belgeleri bulunmaktadır.

Kolay temizlenir. Dış mekanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Uzun zaman renk koruyuculuğu bulunmaktadır.

Ürün özellikleri

1. Kalite plastik

Tek parça enjeksiyon kalıp

2 Yıl Garantilidir.

TSE ve TSEK belgelidir.

Kolay temizlenebilir.

Dış mekanlara uyumludur.

İç mekanlara uyumludur.

Ürün boyutları

eni: 57 cm

boyu:53 cm

yükseklik:85 cm

Etiketler :

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.

Puan ver :
Kredi Kartı Ödeme